Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Радіочастотна нейромодуляція

Нейромодуляція — сучасна методика, яка дозволяє змінювати больові імпульси впливом на їх провідні шляхи в спинному мозку. Особливостями радіочастотної нейромодуляції є повний контроль пацієнта над дією апарату та висока ефективність при больових синдромах, паркінсонізмі або епілепсії.

Особливості нейромодуляції

Нейромодуляція дозволяє вибірково впливати на той чи інший відділ нервової системи хімічними або електричними імпульсами.


Методика може застосовуватися як для впливу на рухові нейрони (для зняття спазму або парезу), так і на чутливі (для усунення різного виду болів).


Особливістю радіочастотної нейромодуляції є застосування спеціального апарату, який регулюється самим пацієнтом. При цьому активуватися пристрій може за появи болю для його усунення або для активації тих чи інших втрачених рухових функцій.


Істотною перевагою нейромодуляції є її висока ефективність, що усуває необхідність прийому знеболювальних препаратів, які при тривалому вживанні проявляють свої побічні ефекти.


Попри те, що радіочастотна нейромодуляція не спрямована на усунення причини хвороби та повне подолання, лише ця процедура здатна на необмежено довгий термін рятувати пацієнта від болісних симптомів. Пацієнтам, які страждають від болю, методика дарує позбавлення від болю, а людям з порушеними руховими функціями — більш активне та комфортне життя.


Показання до радіочастотної нейромодуляції

Основними показаннями до радіочастотної нейромодуляції в Києві є різні захворювання нервової системи, а також наслідки травм головного та спинного мозку.


Методика може застосовуватися для зменшення больового синдрому при грижах хребта, артрозі його суглобів, фантомних болях після ампутацій, радикулопатіях, невритах, патологічних післяопераційних болях.


При цьому найчастіше показанням до описаної процедури є неефективність консервативного або хірургічного лікування болів.


В ролі методу стимуляції або корекції рухових нейронів нейромодуляція знайшла своє місце в лікуванні хвороби Паркінсона, епілепсії, наслідків ішемічного і геморагічного інсультів, розсіяного склерозу, а також при ускладненнях черепно-мозкових травм.


Як проводиться лікування радіочастотної нейромодуляції

Для проведення радіочастотної нейромодуляції пацієнту підшкірно встановлюється невеликий апарат.


Електрод пристрою підводиться до ділянки необхідного впливу під час ретельно спланованої операції. При цьому найважливішу роль відіграє правильна діагностика та підготовка, оскільки максимальний ефект можливий лише при точному встановленні провідника струму високої частоти.


Інтенсивність нейромодуляції коригується самим пацієнтом, тобто пристрій активується лише тоді, коли це необхідно. Контроль здійснюється пультом та не викликає будь-яких труднощів навіть для літніх людей.


Радіочастотна нейромодуляція стоїть на перетині медицини та техніки, її ефективність та зручність залежать як від якості та новизни пристрою, так і від результатів операції зі встановлення апарату.


У нашій клініці здійснюється найбільш безпечна та сучасна радіочастотна нейромодуляція в Києві. Встановлення та тестування апарату проводиться в чудово обладнаній операційній та найдосвідченішими хірургами.


Реабілітація та передопераційна підготовка проходять в комфортному та сучасному стаціонарі під наглядом кваліфікованого медичного персоналу.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук