Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Гінекологічний скринінг

Гінекологічний скринінг - це комплексне цілеспрямоване обстеження жінки з метою ранньої профілактики та діагностики цілого ряду гінекологічних захворювань.

Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

Основна мета гінекологічного скринінгу в найкоротші терміни отримати повний спектр даних по різних відхилень жіночого здоров'я. Скринінг повинен виконуватися швидко і якісно, щоб жінка не відчувала дискомфорту в зв'язку з тривалістю і складністю обстеження. В ідеальних умовах при відсутності скарг і відхилень з боку здоров'я - гінекологічний скринінг повинен проводиться один раз на рік.


У Медичному центрі Consilium Medical гінекологічний скрінінг виконується досвідченими лікарями гінекологами на сучасному обладнанні і одноразових витратних матеріалів, з використанням новітніх ефективних методик обстеження та діагностики найбільш поширених захворювань жіночої статевої сфери. Скринінг проводиться протягом одного консультативного прийому і при показаннях і бажанні жінки може бути розширений для більш ретельної діагностики, виявлених порушень.


МИ ПРОПОНУЄМО
Комплексний гінекологічний скринінг включає:
 • 1

  Огляд гінекологом

 • 2

  Кольпоскопія

 • 3

  Ультразвукове дослідження органів малого таза (трансвагінальне, трансабдоминальное, трансректальное)

 • 4

  Повторна консультація з інтерпретацією отриманих результатів обстеження

 • 5

  Бактеріологічне дослідження

 • 6

  Гормональний профіль

 • 7

  Загальний аналіз крові і сечі

Переваги
 • Услуги
  Комплексное обследование и своевременная постановка диагноза с помощью гинекологического скрининга!
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты, которые при наличии даже небольших отклонений смогут быстро разобраться в ситуации и определить дальнейшую тактику
 • Время
  Гинекологический скрининг проводится в одном месте, без ожидания и очередей. Экспресс анализ данных позволяет быстро определиться с состоянием и функцией женских половых органов.
 • Цены
  Гинекологический скрининг включает все самые необходимые методы обследования, поэтому отличается демократическими ценами и является наиболее эффективным методом ранней профилактики и диагностики гинекологической патологии.
Записатися
на прийом
Схема лікування
При гінекологічному скринінгу
- 1 -
Для проходження гінекологічного скринінгу необхідно

заздалегідь визначиться з часом (фаза менструального циклу, прийом препаратів або контрацептивів) та отримати рекомендації для завчасної підготовки, щоб в подальшому отримати точні результати безпосередньо при скринінгу.

- 2 -
В день проведення скринінгу проводиться комплексне обстеження з оглядом гінеколога, кольпоскопією і лабораторним дослідженням.

Як правило основні результати скринінгу відомі в той же день, що дозволяє лікарю гінекологу спільно з жінкою виробити подальшу тактику спостереження або дообстеження і лікування.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Сучасний гінекологічний скринінг необхідно періодично проходити кожній жінці. Дана послуга включає перелік найнеобхідніших заходів, за допомогою яких можна швидко і без зайвих витрат оцінити стан жіночого здоров'я і виявити захворювання на ранній стадії і провести в разі потреби своєчасну їх корекцію.


У Медичному центрі «Consilium Medical» - велика увага приділяється профілактичному напрямку та ранньому виявленню захворювань жіночої статевої сфери. З цією метою була розроблена програма гінекологічного скринінгу.