Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування порушень циклу

Менструальний цикл являє собою циклічні зміни фаз гормональної активності і процесів в статевих органах жінки. Багато гінекологічні і соматичні захворювання у жінок часто супроводжуються порушеннями менструального циклу.

Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

Менструальний цикл - це складний процес, в якому беруть участь багато органів, в результаті цілого ряду причин виникає збій і порушення ритмічності всього циклу або його окремих фаз. Діагностика подібних порушень повинна бути комплексною з оцінкою всіх чинників і причин.


У Медичному центрі «Consilium Medical» надаються послуги з лікування порушень менструального циклу за допомогою сучасних методів лікування. Проводяться консультації з гінекологами-ендокринологами. Виконується комплексне діагностичне обстеження, при необхідності виконується визначення гормонального профілю. Якісне обладнання та сучасні методи лікування дозволяють усунути порушення і попередити розвиток рецидивів в майбутньому.

Ми пропонуємо
 • 1

  Передменструального синдрому

 • 2

  Лікування нерегулярних місячних

 • 3

  Усунення межменструальних симптомів

 • 4

  Лікування рідкісних, хворобливих, різної інтенсивності місячних

 • 5

  Контроль динаміки

 • 6

  Консультація гінеколога ендокринолога

Переваги
 • Услуги
  Широкий спектр услуг, связанных с диагностикой и лечением нарушений менструального цикла
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты: гинекологи, эндокринологи, хирурги и другие специалисты
 • Время
  Для диагностики и лечения нарушений менструального цикла разработаны специальные алгоритмы, которые позволяют оптимизировать время для поиска причин и их устранение
 • Цены
  Оптимальные цены, доступный и продуманный прайс на услуги позволит провести только необходимые исследования и методы лечения
Записатися
на прийом
Схема лікування
При порушення менструального циклу:
- 1 -
Діагностика порушень менструального циклу заснована на комплексній оцінці стану жінки. При цьому враховуються не тільки дані огляду і обстеження органів жіночої статевої сфери, але і стан інших органів і систем, часто нерозривно пов'язаних з порушеннями гормонального балансу.

При первинній консультації проводиться огляд, гінекологічний скринінг, з'ясовується історія захворювання і спадкова схильність. В подальшому призначається план лабораторного та інструментального обстеження

- 2 -
Проводиться визначення гормонального профілю, з урахуванням менструального циклу і вікових і анатомічних особливостей будови статевих органів жінки.

Залежно від отриманих результатів та ключових цілей, виконується консервативна корекція. В процесі лікування обов'язково виконується контроль гормонального профілю в динаміці, при необхідності хірургічне лікування.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Менструальний цикл у жінок безпосередньо пов'язаний з репродуктивною функцією і формує правильну ритмічність формування фолікула з виходом яйцеклітини і просуванням її в сторону порожнини матки. На цьому тлі відбувається зростання ендометрія матки і формуються умови для протікання вагітності. При відсутності запліднення, процес завершується відторгненням старіючих ворсинок ендометрія і перезапуском поновлення. На жаль даний ритм може давати збої при різних патологічних станах.


У Медицичному центрі «Consilium Medical» дбайливо ставляться до кожної жінки, тому в першу чергу для лікування патологічних проявів при порушеннях менструального циклу проводиться всеосяжне обстеження з урахуванням всіх факторів, які можуть вплинути на розвиток змін.