Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Лікування патологій шийки матки

Патологічні процеси в шийці матки відрізняються хронічно плином і можливістю переходу в онкологічні процесі, тому вимагають пильної уваги з боку фахівця гінеколога і комплексних підходів в лікуванні

Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

Шийка матки являє собою анатомічну структуру, які через вузький прохід пов'язує порожнину матки з піхвою. Внутрішній шар шийки матки дуже чутливий до різних змін внутрішнього середовища піхви і часто піддається впливу цілого ряду агресивних чинників, що в кінцевому підсумку може призводить до розвитку патології. На відміну від інших захворювань, процеси в шийці матки можуть не провялятся на ранніх стадіях і протікати безсимптомно і виявлятися тільки при гінекологічному огляді.


У Медичному центрі «Consilium Medical» створені всі умови для діагностики та якісного лікування різних патологічних процесів, що локалізуються в області шийки матки. Великий досвід лікарів гінекологів дозволяє розпізнати клінічну симптоматику і виявити причину незалежно від вираженості клінічних змін, провести якісну діагностику і призначити оптимальне лікування. Якісне обладнання, сучасні методи лікування дозволяють домогтися позитивного результату навіть в складних випадках.

Сучасні методи лікування захворювань шийки матки
Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування захворювань шийки матки:
 • 1

  Ектопії

 • 2

  Ерозії

 • 3

  Лейкоплакії

 • 4

  Папіломи

 • 5

  Дисплазії

 • 6

  Ретенційної кісти

Переваги
 • Услуги
  Широкий спектр услуг, связанных с диагностикой и лечением патологических процессов с локализацией в шейке матки
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты, которые при наличии даже небольших отклонений смогут быстро разобраться в ситуации и определить дальнейшую тактику
 • Время
  Эффективное лечение залог скорейшего выздоровления и отсутствия рецидивов в будущем
 • Цены
  Лечение выполняется в строгом соответствии с действующими рекомендациями и стандартами, что исключает неэффективное использование денежных средств
Записатися
на прийом
Схема лікування
При захворюваннях шийки матки:
- 1 -
Процеси в шийці матки є предметом пильної уваги гінекологів при первинній консультації і під час гінекологічного скринінгу.

При виявленні змін рекомендується дообстеження. Проводиться взяття біологічного матеріалу з шийки на предмет інфекційної патології і цитологічних змін епітелію, що вистилає прохід шийки матки.

- 2 -
Залежно від виявлених змін рекомендується комплексне лікування, засноване на проведенні протизапальних заходах і усунення вогнища змін.

При необхідності виконуються процедури припікання або секторальної резекції ділянки шийки матки за допомогою сучасних малоінвазивних хірургічних методів.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки

Процеси в шийці матки часто протікають безсимптомно, тому жінкам рекомендується періодично проходити огляди гінеколога. Також шєєчной патології властиво рецидивировать або навіть перероджуватися в бистропрогрессирующий онкологічний процес, тому при її виявленні рекомендується лікування, яке гарантовано допоможе впорається з ситуацією і позбудеться від проблем в майбутньому.


У Медичному центрі «Consilium Medical» дбайливо ставляться до кожної жінки, тому в першу чергу для лікування різних патологічних станів розглядаються малоінвазивні втручання і щадні підходи до лікування, проводиться комплексна діагностика по широкому спектру послуг при різній патології шийки матки.