Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування запальних захворювань органів м. т.

Запальні процеси в області малого тазу у жінок відносяться до найбільш часто зустрічаються захворювань в гінекологічній практики, і вимагають зваженого підходу до діагностики та лікування.

Лікування запальних захворювань органів м.т.
Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

Запальні захворювання жіночих статевих органів можуть розвиватися в результаті різних причин і мати різні клінічні прояви, починаючи від бурхливого перебігу з виражнной температурної реакцією і больовим синдромом і закінчуючи малопомітними млявими процесами. Але в більшості випадків їх об'єднує одне, несвоєчасне лікування часто призводить до ускладнень і порушень репродуктивної функції.


Тому у Медичному центрі «Consilium Medical» створені всі умови для діагностики та якісного лікування запальних процесів органів малого тазу у жінок. Великий досвід лікарів гінекологів дозволяє розпізнати клінічну симптоматику і виявити причину незалежно від вираженості клінічних змін, провести якісну діагностику і призначити оптимальне лікування. Якісне обладнання, сучасні методи лікування дозволяють домогтися позитивного результату навіть в запущених і складних випадках.


Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування запальних захворювань органів малого таза у жінок:
 • 1

  Запальних процесів в шийці матки (цервицитов)

 • 2

  Захворювань яєчників, маткових труб і матки (аднекситів, сальпінгітів і метритів)

 • 3

  Інфекційних процесів статевих органів (грибкових захворювань, уреоплазмозів, трихомоніозів, гонореї, генітального герпесу та ін.)

Переваги
 • Услуги
  Широкий спектр услуг, связанных с диагностикой и лечением воспалительных и инфекционных процессов половых органов у женщин
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты, которые при наличии даже небольших отклонений смогут быстро разобраться в ситуации и определить дальнейшую тактику
 • Время
  Эффективное лечение залог скорейшего выздоровления и отсутствия рецидивов в будущем
 • Цены
  Лечение выполняется в строгом соответствии с действующими рекомендациями и стандартами МОЗ, что исключает неэффективное использование денежных средств
Записатися
на прийом
Схема лікування
При запальних процесах малого таза у жінок:
- 1 -
При наявності скарг або змін під час скринінгового обстеження обов'язково проводиться консультація гінеколога під час якої проводиться огляд і обстеження з використанням сучасних діагностичних методів.

Під час консультації визначається стратегія лікування і необхідність додаткового обстеження.

- 2 -
Головна мета лікувальних процедур усунути причину захворювання, тому при встановленні діагнозу призначається консервативне або оперативне лікування, вибір яких залежить від етіології, локалізації та вираженості патологічного процесу.

Під час лікування лікар гінеколог обов'язково контролює ефективність лікування і динаміку розвитку процесу, при необхідності проводиться корекція.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Лікування запальних процесів малого таза має проводитися комплексно з дотриманням всіх необхідних рекомендацій. У зворотному випадку можливі рецидиви, які тільки погіршують становище і можуть призвести до незворотних змін і важких порушень з боку різних функцій органів жіночої статевої сфери. Крім того, при лікуванні інфекційних процесів нерідко повинен бути задіяний і партнер, так як саме він може бути джерелом нових рецидивів захворювання.


У Медичному центрі «Consilium Medical» дбайливо ставляться до кожної жінки, тому в першу чергу для лікування різних патологічних станів розглядаються малоінвазивні втручання і щадні підходи до лікування, проводиться комплексна діагностика по широкому спектру послуг при запальних та інфекційних процесах жіночої статевої сфери.