Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Гістероскопія

Гістероскопія – це малоінвазивне ендоскопічне обстеження внутрішньої порожнини матки з використанням спеціального приладу гістероскопа.

Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?


Гістероскопічні обстеження відноситься до сучасних методів дослідження матки за допомогою спеціального оптичного приладу, який вводиться через шийку матки і має канал для проведення через нього спеціальних хірургічних інструментів і пристроїв для забору матеріалів для проведення аналізів. Гістероскопія єдине досить просте дослідження, що дозволяє оцінити візуально поверхню порожнини матки, провести хірургічне лікування без розрізів.


У Медичному центрі «Consilium Medical» створені всі умови для проведення гістероскопічних маніпуляцій, включаючи і хірургічні втручання. Процедура виконується з використанням сучасного обладнання, оснащеного сучасною оптикою з високою роздільною здатністю і рівнем деталізації. Отримане в ході дослідження зображення може виводиться також на монітор і проводити запис дослідження.

Ми пропонуємо
 • 1

  Підготовка до гістероскопії

 • 2

  Гістероскопічні обстеження

 • 3

  Взяття матеріалу з поверхні порожнини матки і її стінок для дослідження

 • 4

  Гістероскопічне або лазерне видалення поліпів матки і субмукозної міоми матки

 • 5

  Видалення міоми / фіброміоми матки

 • 6

  Гістероскопія при гіперплазії ендометрію, внутрішньоматкових синехіях

Переваги
 • Услуги
  Широкий спектр услуг, связанных с гистероскопическим исследованием. Подготовка к исследованию и наблюдение после процедуры
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты, которые при наличии даже небольших отклонений смогут быстро разобраться в ситуации и определить дальнейшую тактику
 • Время
  Обследование и лечение с помощью гистероскопии может проводится одномоментно во время одной процедуры, без ожидания и очередей.
 • Цены
  При необходимости проведения гистероскопии обязательно проводится консультация с предоставлением прайса на услуги и последующее лечение
Записатися
на прийом
Схема лікування
При гістероскпіі
- 1 -
Гістероскопічні дослідження проводиться за певними показниками, тому для її проведення необхідні попередня консультація та додаткове обстеження.

Залежно від виду майбутньої гістероскопії (діагностична або лікувальна) вирішується питання про необхідність анестезіологічного забезпечення.

- 2 -
Гістероскопія, як правило, проводиться на 7-10 день від початку менструації або в перший тиждень після закінчення місячних, коли внутрішній шар матки досить тонкий щоб провести якісне дослідження, однак в ряді випадків гістероскопія проводиться незалежно від місячних.

При лікувальної процедури обов'язково проводиться знеболення.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки

Гістероскопія найчастіше необхідна при виявленні або підозрі на ендометріоз, при наявності вузлових новоутворень в стінці матки або її порожнини, наявності сторонніх тіл, при пошуку причин безпліддя, в якості контрольного дослідження при операціях на матці. При виявленні патології можуть додатково проводиться взяття біологічних матеріалів тканин матки для подальшого гістологічного чи цитологічного дослідження, а також гістерорезектоскопія.


У Медичному центрі «Consilium Medical» дбайливо ставляться до кожної жінки, тому в першу чергу для лікування різних патологічних станів розглядаються малоінвазивні втручання і щадні підходи.