Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Консультація ендокринолога

Порушення балансу статевих гормонів часто стають причиною поганого самопочуття і порушень з боку здоров'я жінки. У медичному центрі «Consilium Medical» створені всі умови для повноцінного скринінгу гормональних змін і їх корекції у жінок.

Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

У Медичному центрі «Consilium Medical» консультують гінекологи-ендокринологи. Даний напрямок в гінекології виділено в окрему спеціальність в зв'язку з великою актуальністю проблеми - порушень балансу жіночих статевих гормонів та їх корекції.


Центр оснащений всім необхідним для швидкого і точного скринінгу відхилень гормонального профілю, спостереження в динаміці, корекції гормонального фону з урахуванням вікових змін і необхідності збереження репродуктивної функції.


Сучасне діагностичне обладнання і методики лікування, досвідчені лікарі гінекологи-ендокринологи, комфортні умови - все це в сукупності дозволять добитися позитивного результату в найкоротші терміни.

МИ ПРОПОНУЄМО
Діагностика та комплексне лікування при гормональній дисфункції:
 • 1

  Передменструального синдрому

 • 2

  Діагностика та комплексне лікування при мастопатії і мастолгіі

 • 3

  Діагностика та комплексне лікування ендометріозу, міом матки

 • 4

  Діагностика та комплексне лікування опущення стінок піхви і опущення матки

 • 5

  Діагностика запальних порушень (аднексит, вульвовагініт, кольпіт, вульвіт, ендометрит)

 • 6

  Діагностика та комплексне лікування кашлю (сухість в області статевих органів і піхви, плаксивість, дратівливість, головний біль, припливи, безсоння)

Переваги
 • Послуги
  Широкий перечень услуг по направлению эндокринная гинекология. Комплексное обследование и своевременная постановка диагноза!
 • Опыт работы
  В Центре консультируют специалисты высокого класса. Многолетний стаж успешной работы врачебного коллектива гарантирует хороший результат
 • Время
  Проводится скрининг с учетом клинических проявлений и истории болезни. Определяется профиль только необходимых гормонов, что позволяет ускорить процесс коррекции и соответственно выздоровления
 • Цены
  Врач всегда предлагает выверенный план лечения, что дает возможность правильно сформировать бюджет и вовремя выполнять рекомендации
Записатися
на прийом
Схема лікування
При консультації гінеколога-ендокринолога
- 1 -
На відміну від гінеколога огляд гінеколога-ендокринолога заснований на комплексній оцінці стану жінки.

При цьому враховуються не тільки дані огляду і обстеження органів жіночої статевої сфери, але і стан інших органів і систем, часто нерозривно пов'язаних з порушеннями гормонального балансу. При первинній консультації проводиться огляд, гінекологічний скринінг, з'ясовується історія захворювання і спадкова схильність. В подальшому призначається план лабораторного та інструментального обстеження

- 2 -
Проводиться визначення гормонального профілю, з урахуванням менструального циклу і вікових і анатомічних особливостей будови статевих органів жінки.

Залежно від отриманих результатів та ключових цілей, виконується консервативна корекція. В процесі лікування обов'язково виконується контроль гормонального профілю в динаміці, при необхідності хірургічне лікування.

Фахівці
нашої клініки
 • Гончарук Жанна Миколаївна
  Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, гінеколог-онколог вищих категорій медичного центру "CONSILIUM MEDICAL"
  Стаж роботи: 24 роки
Всі лікарі
Залишити відгук

Відомо, що в жіночому організмі відбуваються складні ритмічні процеси з утворенням і активністю цілої групи біологічно активних речовин, які називаються гормонами. Без гормональної підтримки неможливе нормальне функціонування жіночої репродуктивної сфери, дефіцит або надлишок тих чи інших гормонів часто призводить до порушення роботи не тільки з боку статевих органів жінки, а й ряду інших органів і систем. Тому підтримка і корекція балансу статевих гормонів потрібно в багатьох випадках при порушеннях здоров'я жінки.

У Медичному центрі «Consilium Medical» - велика увага приділяється корекції за допомогою сучасних методів лікування гормонального дисбалансу з урахуванням вікових змін.