Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопічна хірургія

Лікування захворювань органів малого таза у жінок часто вимагає оперативного втручання. Сучасні малоінвазивні методи дозволяють в переважній більшості випадків проводити органозберігаючі операції з мінімальною кількістю розрізів і пошкодженням прилеглих тканин.

Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

Сучасні малоінвазивні інтравагінальні і лапароскопічні методики представлені широким спектром методик. Однак у багатьох випадках для їх проведення потрібно досвід медичного персоналу, так що оперує лікар обмежений невеликим простором операційного поля і досконало повинен знати анатомію і особливості будови оперованого органу. Важливою складовою успішного малоінвазивного лікування є хірургічного обладнання за допомогою якого проводиться втручання, наявність сучасних оптичних пристроїв, і досить гнучких і тонких інструментів, наявність якісного анестезіологічного забезпечення.


У Медичному центрі «Consilium Medical» надаються різні послуги з діагностики та лікування захворювань органів малого таза у жінок за допомогою малоінвазивних хірургічних технологій. Перед втручанням обов'язково проводиться комплексне обстеження. У центрі представлено сучасне обладнання від провідних світових виробників медичної техніки, що робить можливим виконання операцій різного рівня складності. Серед унікальних технологій - 3D-лапароскопія, яка пропонує новий рівень хірургії і дозволяє в найменших деталях об'ємно візуалізувати зміни органів.


Ми пропонуємо
Малоінвазивні хірургічні втручання:
 • 1

  3D-лапароскопія

 • 2

  Екстрені оперативні втручання

 • 3

  Лапароскопія при кістах яєчників і генітальному ендометріозі

 • 4

  Діагностична лапароскопія з метою встановлення причини безпліддя

 • 5

  Пластичні та реконструктивні операції на шийці матки, при опущенні і випаданні стінок піхви і матки

Переваги
 • Услуги
  Широкий спектр услуг, связанных с лапароскопической и малоинвазивной диагностикой и хирургией
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты: хирурги-гинекологи, анестезиологи, гинекологи
 • Время
  Быстрое и качественное предоперационное обследование. Щадящие методики оперативных вмешательств предполагают быстрое восстановление после лечения
 • Цены
  Оптимальные цены, доступный и продуманный прайс на услуги позволит провести только необходимые исследования и методы лечения
Записатися
на прийом
Схема лікування
При малоінвазивних втручаннях:
- 1 -
Спочатку проводиться комплексне обстеження пацієнтки для уточнення діагнозу і на предмет можливих протипоказань, а також для вибору анестезіологічного забезпечення.

В случае экстренных хирургических вмешательств данное обследование минимальное и выполняется в кратчайшие сроки.

- 2 -
Проводиться малоінвазивне лікування.

Залежно від вираженості патологічних змін призначаються методи, що прискорюють процес загоєння і зменшують ймовірність рецидивів в майбутньому.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Оперативні втручання - на сьогодні це не тільки видалення або висічення патологічного вогнища або пошкодженого органу, але перш за все ретельна підготовка, малі непомітні проколи, віртуозне володіння різними хірургічними органозберігаючі методиками і якісна анестезія.


У Медичному центрі «Consilium Medical» дбайливо ставляться до кожної жінки, тому всі вище перераховані умови представлені в повному обсязі. Унікальні методики та сучасне обладнання дозволяють проводити оперативні втручання на найвищому рівні. Наявність стаціонарного відділення, успішний тривалий стаж роботи оперують гінекологів дозволяє гарантувати позитивний результат лікування в переважній більшості випадків.