Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування патологічного клімаксу

Клімакс - це фізіологічний стан жінки, пов'язане з віковими змінами. Однак в ряді випадків клімакс може протікати з вираженою симптоматикою або наступати раніше, ніж передбачалося - в цих випадках потрібна корекція і контроль з боку гінеколога

Лікування патологічного клімаксу
Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

Патологічний клімат проявляється не тільки дискомфортом і поганим самопочуттям, але в першу чергу часто пов'язаний з порушенням функціонування внутрішніх органів і гормональним дисбалансом. Патологічний клімакс часто тягне за собою порушення репродуктивної функції, психологічні порушення, дисбаланс в роботі багатьох органів і систем, підвищується ризик розвитку важких захворювань, включаючи онкопатологію.


У Медичному центрі Consilium Medical надаються унікальні можливості для комплексної діагностики та пошуку причин патологічного клімаксу. Проводяться консультації з гінекологами-ендокринологами, виконується комплексне діагностичне обстеження. Якісне обладнання та сучасні методи лікування дозволяють відстрочити наступ клімактеричних змін, провести замісну терапію при необхідності, відновити репродуктивну функцію.


Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування при патологічному клімаксі:
 • 1

  Діагностика причин появи клімаксу

 • 2

  Підбір і контроль замісної гормональної терапії

 • 3

  Лікування супутньої патології на тлі клімактеричних порушень

 • 4

  Діагностика та комплексне лікування клімактеричних розладів: сухість в області статевих органів і піхви, плаксивість, дратівливість, головний біль, припливи, безсоння

Переваги
 • Услуги
  Широкий спектр услуг, связанных с диагностикой и лечением патологических процессов при патологическом климаксе
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты: гинекологи, эндокринологи, хирурги и другие специалисты
 • Время
  Для диагностики и лечения климакса разработаны специальные алгоритмы, которые позволяют оптимизировать время для поиска причин и их устранение при климаксе
 • Цены
  Оптимальные цены, доступный и продуманный прайс на услуги позволит провести только необходимые исследования
Записатися
на прийом
Схема лікування
При патологічному клімаксі:
- 1 -
При симптомах і клінічних ознаках патологічного клімаксу лікар рекомендує провести комплексне обстеження з визначенням профілю основних гормонів і діагностикою змін статевих органів жінки.

На підставі отриманих результатів лікар спільно з жінкою визначає стратегію подальшого лікування і корекції стану.

- 2 -
При виявленні гормонального дисбалансу і порушення продукції основних статевих гормонів, що відповідають за циклічність і відновлення ендометрія матки проводиться замісна терапія, яка в багатьох випадках дозволяє ефективно усунути головні симптоми клімаксу.

При наявності інших причин виникнення порушень виконується відповідна терапевтична або хірургічна корекція.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Вікові зміни пов'язані з поступовим згасанням репродуктивної функції. Але в цілому ряді випадків під дією зовнішніх і внутрішніх факторів згасання може відбуватися раніше покладеного терміну. У цьому випадку важливо вчасно звернеться до професіоналів, щоб своєчасно виявити причину порушень і по можливості підтримати організм жінки.


У Медичному центрі «Consilium Medical» дбайливо ставляться до кожної жінки, тому в першу чергу для лікування патологічних проявів при клімаксі проводиться всеосяжне обстеження з урахуванням всіх факторів, які можуть вплинути на розвиток змін. Часто досить пролікувати запальний процес або усунути кісту і все повертається до норми, але для цього необхідно правильно і якісне обстеження, які допоможе виявити причину порушень і провести ефективне лікування.