Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування захворювань бартолінової залози

Серед запальних процесів статевих органів жінки захворювання бартолінієвої залози зустрічаються досить часто і в середньому складають близько 5%.

Лікування захворювань бартолінової залози
Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

Бартолінові залози являють собою досить великий железестий орган, що знаходиться напередодні піхви в товщі великих статевих губ, який продукує слизовий секрет для зволоження слизових піхви. Зважаючи на особливості анатомічної будови залози можуть запалиться під дією цілого ряду факторів. Існують різні методи лікування патології, але не всі вони призводять до повного виліковування і у багатьох жінок часто зустрічаються рецидиви захворювання.


У Медичному центрі «Consilium Medical» надаються послуги з лікування захворювань бартолінієвої залози за допомогою сучасних методів лікування. Проводяться консультації з гінекологами. Виконується комплексне діагностичне обстеження, при необхідності бактеріологічне дослідження і визначення чутливості патогенної мікрофлори піхви до антибактеріальних препаратів. Якісне обладнання та сучасні хірургічні методи лікування дозволяють усунути порушення і попередити розвиток рецидивів в майбутньому.


Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування при захворюваннях бартолінієвої залози:
 • 1

  Консультація гінеколога

 • 2

  Бактеріологічне дослідження

 • 3

  Хірургічне лікування

 • 4

  Ведення і консультування при хронічних і рецидивуючих процесах

Переваги
 • Услуги
  Широкий спектр услуг, связанных с диагностикой и лечением заболеваний бартолиниевой железы
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты: гинекологи, эндокринологи, хирурги и другие специалисты
 • Время
  Для диагностики и лечения заболеваний бартолиниевой железы разработаны специальные алгоритмы, которые позволяют оптимизировать время для поиска причин и их устранения
 • Цены
  Оптимальные цены, доступный и продуманный прайс на услуги позволит провести только необходимые исследования и методы лечения
Записатися
на прийом
Схема лікування
При захворюваннях бартолінієвої залози:
- 1 -
У багатьох випадках захворювань бартолінієвої залози потрібно не тільки місцеве лікування, але і комплексна оцінка стану жінки.

Запальні процеси можуть з'являтися або бути передвісниками більш серйозних порушень. Тому в задачу лікаря гінеколога входить не тільки оцінка патологічних змін і їх усунення, а й з'ясування чинників і умов, які спричинили розвиток порушень.

- 2 -
Проводиться малоінвазивне лікування.

Залежно від вираженості патологічних змін призначаються методи, що прискорюють процес загоєння і зменшують ймовірність рецидивів в майбутньому.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Часто запальні та інфекційні процеси в піхві не проходять безслідно і призводять до закриття протоки залоз передодня піхви, що в ряді випадків створює ідеальні умови для активізації патогенної або умовно мікрофлори. В результаті з'являється набряк, запалення і гіперемія. В подальшому може сформуватися абсцес з гнійним вмістом, який вимагає негайного оперативного втручання і усунення вогнища інфекції.


У Медичному центрі «Consilium Medical» дбайливо ставляться до кожної жінки, тому в першу чергу для лікування патологічних проявів захворювань бартолінієвої залози проводиться всеосяжне обстеження і комплексне лікування з урахуванням всіх факторів, які можуть вплинути на розвиток порушень.