Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Консультація гінеколога

Швидка і професійна консультація гінеколога. Профілактика, обстеження і лікування відповідно до сучасних стандартів, в комфортних умовах медичного центру Consilium Medical.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

У Медичному центрі Consilium Medical консультують гінекологи, які мають великий успішний досвід практичної роботи. Медичний персонал проходить стажування і постійно вдосконалює свої навички. У центрі створені всі умови для комфортного перебування і проведення комплексного обстеження і лікування жінок різного віку. Діагностика та лікування здійснюються з використанням сучасного медичного обладнання відомих брендів за основними напрямками гінекології: лікування інфекційних і запальних захворювань, підбір контрацепції і індивідуальних режимів гормонотерапії, діагностика та лікування ендокринних порушень, вирішення питань планування сім'ї, ведення та спостереження за репродуктивним здоров'ям і в період постменопаузи.

МИ ПРОПОНУЄМО
Послуги за наступними напрямками гінекології:
 • 1

  Профілактичні огляди і спостереження

 • 2

  Консультація з питань естетичної гінекології

 • 3

  Діагностика та лікування фонових і передракових захворювань (шийки матки, вульви, піхви)

 • 4

  Діагностика запальних порушень (аднексит, вульвовагініт, кольпіт, вульвіт, ендометрит)

 • 5

  Лікування порушень оваріо-менструального циклу

 • 6

  Ведення жінок в період клімаксу і постменопаузи

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Цінова політика чітко регламентована і пацієнт завжди обізнаний про вартість майбутніх діагностики та лікування
Записатися
на прийом
Схема лікування
При гінекологічному обстеженні та лікуванні:
- 1 -
Спочатку проводиться попередній запис на прийом.

Попередня консультація обов'язково включає з'ясування скарг та історії хвороби пацієнтки. Потім виконується попередній загальний і гінекологічний огляд. На підставі отриманих даних, лікар за участю пацієнтки становить план подальшого обстеження або лікування.

- 2 -
Діагностика та лікування включають обов'язковий подальший контроль з боку лікаря гінеколога, і обов'язкову корекцію відповідно до отриманих результатів переносимості терапії.

При необхідності включаються додаткові фізіотерапевтичні та реабілітаційні заходи, місцеве лікування, медикаментозне лікування і хірургічне лікування.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки

Кожна людина рано чи пізно стикається з проблемою пошуку хорошого лікаря. Критерії для визначення кваліфікованості спеціаліста можуть бути самими різними і часто суб'єктивні. Однак існують певні об'єктивні маркери, за якими не важко зупинити свій вибір на фахівця або клініці.


Медичний центр «Consilium Medical»
- цей медичний заклад, робота якого заснована на принципах турботи про своїх пацієнтів і в першу чергу жінок, які потребують гінекологічному обстеженні та професійному лікуванні більшості поширених патологічних станів.