Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування мастопатії

Мастопатія відноситься до доброякісних процесів з розростанням тканин молочної залози, проте лікарі переконані що даний стан вимагає контролю з боку фахівця і при необхідності лікування.

Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?

Мастопатія досить часто зустрічається в жіночій популяції. За приблизними оцінками мастопатія може виявлятися у 60-90% жінок. При цьому клінічно дана патологія рідко проявляється вираженими симптомами. У ряді випадків такий стан вимагає певної корекції і при необхідності хірургічного лікування. Крім того, під маскою мастопатії можуть ховатися новоутворення молочної залози, що вимагають своєчасної діагностики та відповідного лікування.


У Медичному центрі «Consilium Medical» надаються послуги з лікування мастопатії за допомогою сучасних методів лікування. Проводяться консультації з гінекологами-ендокринологами, онко-гінекологами, маммологами. Виконується комплексне діагностичне обстеження, при необхідності береться біопсія тканин молочної залози для цитологічного дослідження. Якісне обладнання та сучасні методи лікування дозволяють усунути порушення і попередити розвиток рецидивів в майбутньому.


Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування при мастопатії:
 • 1

  Діагностика мастопатії

 • 2

  Оперативне видалення змін

 • 3

  Комплексне обстеження і пошук причин появи мастопатії

 • 4

  Консультація вузьких спеціалістів: мамолога, онко-гінеколога, гінеколога-ендокринолога

Переваги
 • Услуги
  Широкий спектр услуг, связанных с диагностикой и лечением патологических процессов молочной железы
 • Опыт работы
  В Центре консультируют опытные специалисты: маммологи, гинекологи, эндокринологи, хирурги и другие специалисты
 • Время
  Для диагностики и лечения мастопатии разработаны специальные алгоритмы, которые позволяют оптимизировать время для поиска причин и их устранение при мастопатии
 • Цены
  Оптимальные цены, доступный и продуманный прайс на услуги позволит провести только необходимые исследования и методы лечения
Записатися
на прийом
Схема лікування
При мастопатії:
- 1 -
Кожній жінці необхідно періодично проводити самодіагностику для визначення можливих змін молочної залози.

У разі їх виявлення виконується консультація лікарем маммологом, гінекологом або хірургом. Лікар пальпує і оглядає залозу, проводиться мамографія або УЗД. При необхідності виконується пункційна біопсія з парканом шматочка тканин для дослідження.

- 2 -
При установці точного діагнозу мастопатії проводиться спостереження.

У разі значного розростання виконують видалення утворень, при необхідності виконується корекція гормонального дисбалансу.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Мастопатія вимагає уважного ставлення і контролю з боку лікаря. У разі множинних змін або частих рецидивів мастопатії обов'язково проводиться гінекологічний скринінг і дослідження гормонального профілю, також виконується мамографія або ультразвукове обстеження.


Молочна залоза завжди була втіленням жіночності і материнства, служила предметом захоплення не одного художника. Але проблеми можуть з'являтися навіть в настільки скоєному органі. В Медичному центрі «Consilium Medical» дбайливо ставляться до кожної жінки, тому в першу чергу для лікування патологічних проявів при мастопатії проводиться всеосяжне обстеження з урахуванням всіх факторів, які можуть вплинути на розвиток процесу.